تاریخچه پیداش و رشد گروه فناوری اطلاعات تیلدا

_

در ابتدای مسیر به عنوان کارشناس فنی و شبکه در شرکت تاپکو در سال 1391 و مدیریت و اجرای پروژه های پشتیبانی شعب و مدیریتِ درمان اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان، شهرداری منطقه 11 و منطقه ناژوان اصفهان، شهرداری شهرستان مبارکه و ... فعالیت خود را شروع کردیم.

در ادامه توانستیم مسیر خود را به عنوان مدیر واحد فناوری اطلاعات هلدینگ اندیشه سرای ماکان در سال 1393 با طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی شبکه و سرورهای داخلی و خارجی از جمله سرورهای وب سایت های بیتوته و سرپوش پیش ببریم.

در نهایت در سال 1399 فعالیت خود را با ثبت شرکت فناوری اطلاعات « ارتباط گستر امین کاج » شروع کردیم و توانستیم پشتیبانی شبکه و خدمات فناوری اطلاعات شرکت های مختلفی را در حوزه های صنعتی، خدماتی، تولیدی و بازرگانی برعهده بگیریم.

 

در تیر ماه 1401 نام شرکت را به «توسعه ایده آل داده آتین» تغییر دادیم و با نام تجاری «تیلدا» همراه با افزایش کارکنان و مشتریان، خدمات خود را نیز توسعه دادیم.

 

ما در تیلدا بر این باوریم که ارائه خدمات با کیفیت در زمینه فناوری اطلاعات تنها با تعامل هرچه بهتر و بیش تر با مشتریان بدست خواهد آمد. از این رو با تکیه بر دانش روز از مرحله ی مشاوره و تصمیم گیری تا اجرا و پشتیبانی در کنار شما عزیران خواهیم بود و ماموریت خود را بر این بنا نهادیم که هر فرد و سازمانی بتواند به درست ترین روش ممکن از خدمات فناوری اطلاعات تیلدا در پیشبرد اهداف خود استفاده نماید.

ما تمام مسیر را در کنار شما هستیم.

_

رضایت مشتریان

ادامه همکاری و معرفی خدمات ما به دیگران، نشان از رضایت مشتریان ما برای ادامه راه است.